Kontakt

Biuro Zarządu FRDL
Adres: ul. Żurawia 43, 00-680 Warszawa
tel.: 533 898 107
e-mail: zarzad@frdl.org.pl

BIURO
Monika Ziółkowska
monika.ziolkowska@frdl.org.pl
tel.: 533 898 107

SZKOLENIA
Marcin Smala
Krajowy Koordynator Szkoleń,
wiceprezes zarządu FRDL
marcin.smala@frdl.org.pl 

INFORMATYK
Arkadiusz Zając
arkadiusz.zajac@frdl.org.pl
tel.: 533 643 402

KADRY
Małgorzata Haracz
malgorzata.haracz@frdl.org.pl
Aleksandra Więcka
aleksandra.wiecka@frdl.org.pl
tel.: 533 822 906

KSIĘGOWOŚĆ
Joanna Jarzyna-Bryk
joanna.jarzyna@frdl.org.pl
Małgorzata Popławska
malgorzata.poplawska@frdl.org.pl
tel.: 533 835 108

Marta Dąbrowska
marta.dabrowska@frdl.org.pl
Wioletta Jakubowska
wioletta.jakubowska@frdl.org.pl
Elżbieta Nowak
elzbieta.nowak@frdl.org.pl
tel.: 533 760 109

PROJEKTY
DOBRE  - Decentralization Offering Better Results and Efficiency
Katarzyna Czarnołęcka
katarzyna.czarnolecka@frdl.org.pl
Sofiia Useinow
sofiia.useinow@frdl.org.pl
tel.: 533 884 104

Nowa jakość konsultacji społecznych w planowaniu przestrzennym - II edycja
Małgorzata Zielińska

malgorzata.zielinska@frdl.org.pl
tel.: 533 809 110

Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny
Katarzyna Zakroczymska

katarzyna.zakroczymska@frdl.org.pl
tel.: 533 851 113

Maryna Czaplińska
maryna.czaplinska@frdl.org.pl
tel. 533 791 105

YOUTH IMPACT
Ewa Pintera

ewa.pintera@frdl.org.pl
tel.: 536 249 111
Sławomir Nałęcz
slawomir.nalecz@frdl.org.pl
Zofia Penza-Gabler
zofia.penza@frdl.org.pl

ELOGE
eloge@frdl.org.pl
tel.: 533 869 112

Formularz kontaktowy