Forum Sekretarzy: Skuteczna rekrutacja w administracji publicznej. Dobór kandydatów i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych. Szkolenie stacjonarne
szkolenie tradycyjne, sprawdź miejsce szkolenia klikając w ofertę
spotkanie Forum
Koszt udziału w spotkaniu dla osoby niezrzeszonej w Forum wynosi 690 PLN w formule stacjonarnej. W przypadku członka Forum koszt wynosi 250 PLN.
Rozmowa kwalifikacyjna w administracji publicznej jest momentem, w którym formalne wymagania z ogłoszenia powinny zostać przełożone na konkretne pytania, obserwacje i ocenę. Im bardziej uporządkowana praca komisji, tym mniejsze ryzyko decyzji opartych na intuicji, pierwszym wrażeniu albo nieporównywalnych kryteriach.
Sala szkoleniowa przy Chałubińskiego 8
Koszt udziału w spotkaniu dla osoby niezrzeszonej w Forum wynosi 690 PLN w formule stacjonarnej. W przypadku członka Forum koszt wynosi 250 PLN.
Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać poprzez formularz zgłoszenia na www.frdl.mazowsze.pl lub mailem na adres szkolenia@frdl.org.pl. Termin zgłoszeń wymaga potwierdzenia przez Organizatora