Zamówienia publiczne w placówkach oświatowych w 2025 roku - planowanie i realizacja zamówień, procedury, dokumenty

Szkolenie w formule online.
Cena: 449 PLN netto/os. Przy zgłoszeniach do 16 maja 2025 r. cena wynosi: 409 PLN netto/os.
FRDL serdecznie zaprasza Państwa na szkolenie z zamówień publicznych. Proponowane szkolenie dotyczące zamówień publicznych w placówkach oświatowych będzie prowadzone przez wybitnego eksperta. Z naszej propozycji powinien skorzystać każdy specjalista ds. zamówień publicznych.
Szkolenia w formule on-line realizowane na żywo za pomocą platformy, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym szkolenie a uczestnikami.

Cena: 449 PLN netto/os. Przy zgłoszeniach do 16 maja 2025 r. cena wynosi: 409 PLN netto/os. Udział w szkoleniu zwolniony z VAT w przypadku finansowania szkolenia ze środków publicznych.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 26 maja 2025 r.