Światowy Tydzien Przedsiebiorczosci3

W poniedziałek 18 listopada pod hasłem „Biznes bez barier” wystartowała dziesiąta małopolska edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W 16 miejscowościach w województwie Małopolskim odbędzie się 313 wydarzeń, przygotowanych przez 41 partnerów.


FRDL MISTiA włącza się w obchody Tygodnia Przedsiębiorczości i zaprasza na na indywidualne konsultacje. Konsultacje będą obejmowały pomoc w zakresie uzyskania wsparcia finansowego/dotacji na zakładanie i rozwój przedsiębiorstw społecznych. FRDL MISTiA organizuje również warsztaty „ABC zakładania działalności gospodarczej” (rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez wysłanie karty zgłoszeniowej na adres: anna.stebnicka@mistia.org.pl).

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce jest częścią globalnej inicjatywy, która już od 12 lat łączy społeczności lokalne z ponad 170 krajów. Około 20 tysięcy organizacji, instytucji i firm, którym zależy na wspieraniu kreatywnego rozwoju, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu m.in. zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, budowania własnej marki i wielu, wielu innych. Koordynatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na świecie

GEW