Nowość w naszej ofercie: Nagrane szkolenie VOD: Status Radnego. Prawa i obowiązki w kadencji 2024-2029

Zapraszamy na szkolenie przeznaczone dla radnych gmin i powiatów w kadencji 2024-2029. Szkolenie jest szczególnie ważne dla nowo wybranych radnych, którzy stawiają pierwsze kroki w radzie gminy ale także stanowi doskonałą okazję do odświeżenia i uaktualnienia wiedzy dla doświadczonych radnych.

Korzystając z naszego szkolenia VOD, otrzymujecie Państwo elastyczność dostępu do treści szkoleniowych w dowolnym czasie i miejscu, co pozwala na dostosowanie nauki do indywidualnych potrzeb i harmonogramów. To szkolenie VOD to doskonała okazja dla każdego radnego, aby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie przestrzegania obowiązków i unikania potencjalnych pułapek związanych z mandatem. Bez względu na to, czy jesteś nowo wybranym radnym, czy masz już doświadczenie, nasze szkolenie dostarczy Ci potrzebnych narzędzi do efektywnego i odpowiedzialnego działania w radzie gminy, czy powiatu.

DLACZEGO WARTO?

 • Bądź na bieżąco z obowiązującymi radnych przepisami w kadencji 2024-2029.
 • Dowiedz się, jak unikać najczęstszych błędów i problemów prawnych w pracy radnego, np. związanych 
 • z oświadczeniami majątkowymi czy RODO.
 • Ceniony przez radnych w całej Polsce wykładowca to gwarancja należytej prezentacji opracowanego programu szkolenia.
 • Przyswajaj treści, kiedy chcesz i gdzie chcesz z dostępem do materiałów 24/7, z możliwością zatrzymania i wrócenia do materiału w dowolnym czasie

ZAWARTOŚĆ SZKOLENIA:

 1. Podstawy samorządu: wprowadzenie w zadania i strukturę samorządu terytorialnego.
 2. Mandat radnego: omówienie praw i obowiązków związanych z pełnieniem funkcji radnego.
 3. Rada jako organ stanowiący i kontrolny: omówienie legislacyjnej i kontrolnej roli rady.
 4. Współpraca z władzami: metody efektywnej współpracy z organem wykonawczym samorządu.
 5. Komisje rady: role i działalność komisji stałych i doraźnych.
 6. Praktyczne aspekty RODO: jak radny powinien zarządzać i chronić dane osobowe.
 7. Prawa i ochrona radnego: informacje o uprawnieniach radnego takich jak ochrona prawna, diety, zapytania czy interpelacje.
   

Zamów już teraz! Szczegóły na naszej platformie VOD!


Polecamy również Praktyczny Poradnik dla Radnych w kadencji 2024-2029. ABC Samorządu Terytorialnego. Nowy Poradnik to kompendium wiedzy dla radnych gmin, powiatów i województw, zarówno wybranych po raz pierwszy, jak i tych z większym doświadczeniem.


Czytaj więcej o Poradniku dla Radnych…


Poznaj szkolenia zamknięte dla radnych kadencji 2024-2029….