Zasady gospodarowania majątkiem na bazie zmian m.in. grup wydatkowych w ufp i klasyfikacji budżetowej
Szkolenie w formule online.
polecamy szkolenie
Cena: 489 PLN netto/os. Przy zgłoszeniach do 2 lipca 2026 r. cena wynosi: 439 PLN netto/os.
Zmiana grup wydatkowych w ustawie o finansach publicznych, a w ślad za nią nowelizacja rozporządzenia w sprawie klasyfikacji budżetowej wymusiły na jsfp weryfikację dotychczasowych zasad zarządzania majątkiem w jednostkach.
Szkolenia w formule on-line realizowane na żywo za pomocą platformy, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym szkolenie a uczestnikami.
Cena: 489 PLN netto/os. Przy zgłoszeniach do 2 lipca 2026 r. cena wynosi: 439 PLN netto/os. Udział w szkoleniu zwolniony z VAT w przypadku finansowania szkolenia ze środków publicznych.
Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać poprzez formularz zgłoszenia na www.frdl.mazowsze.pl do 10 lipca 2026 r.